Ако некој друг е издржлив | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Издржливост
Соновник

Издржливост

Ако сте издржливи

Ќе успеете да најдете решение за тешки проблеми или да совладате големи пречки.

Ако некој друг е издржлив

Ќе добиете неочекувана поддршка од влијателна личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9635 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.