Издавач | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Издавач
Соновник

Издавач

Ќе бидете заштитник на некоја блиска личност.

Ако вие сте издавач на книга

Ќе склучите добра зделка.

Ако разговарате со издавач

Некомпетентен човек ќе се обиде да ви го преземе работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5901 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.