Издавач | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Издавач
Соновник

Издавач

Ќе бидете заштитник на некоја блиска личност.

Ако вие сте издавач на книга

Ќе склучите добра зделка.

Ако разговарате со издавач

Некомпетентен човек ќе се обиде да ви го преземе работното место.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18292 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?