Ако некој ви се извинува вам | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Извинување
Соновник

Извинување

Ако се извинувате

Ви претстои семејна расправија поради вашата претерана ангажираност со работата.

Ако некој друг се извинува

Ќе ги решите вашите проблеми со помош на пријателите.

Ако некој ви се извинува вам

Наскоро ќе најдете начин да си ги решите проблемите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.