Извинување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Извинување
Соновник

Извинување

Ако се извинувате

Ви претстои семејна расправија поради вашата претерана ангажираност со работата.

Ако некој друг се извинува

Ќе ги решите вашите проблеми со помош на пријателите.

Ако некој ви се извинува вам

Наскоро ќе најдете начин да си ги решите проблемите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?