Идеја | Соновник
Соновник

Идеја

Ако давате некаква идеја

Обидете се да ја реализирате таа идеја.

Ако имате генијална идеја

Не ги оптоварувајте луѓето околу вас со вашите проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?