Игумен | Соновник
Соновник

Игумен

Не им се доверувајте на вашите додворувачи.

Ако вие сте игумен

Ќе чувствувате грижа на совеста поради вашето флертување.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.