Игра | Соновник
Соновник

Игра

Ќе чувствувате голема празнина во личниот живот.

Музичка игра

Ви претстојат радосни мигови.

Игра со топка

Ќе имате тешкотии на работното место.

Друштвена игра

Ќе жалите поради направена грешка во минатото.

Игра со обложување

Ви претстои интересна љубовна авантура.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18186 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?