Златна боја | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Златна боја
Соновник

Златна боја

Симбол за нови почетоци и добро здравје. Ќе бидете решителни и цврсто ќе си стоите на зборот, без да им дозволувате на другите да влијаат на вашите одлуки.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11061 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.