Златар | Соновник
Соновник

Златар

Ќе започнете да се занимавате со нечесна или во најмала рака сомнителна работа.

Ако вие сте златар

Нема да успеете да ја исполните вашата цел.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.