Зелена боја | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Зелена боја
Соновник

Зелена боја

Симбол на добро здравје, ведрина, растеж, оздравување и надеж. Ве очекуваат позитивни промени. Ќе имате мирен и спокоен живот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.