Зглоб | Соновник
Соновник

Зглоб

Ако ги видете сопствените зглобови

Некој ќе се обиде да ви наштети.


Машки зглоб

Ќе се борите за да ги заштитите вашите интереси.

Женски зглоб

Ви претстои кратка љубовна авантура.

Скршен зглоб

Ќе ја изгубите вашата работа или вашиот партнер.

Отечени зглобови

Ваш пријател ќе се разболи.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.