Зборови | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Зборови
Соновник

Зборови

Ќе се карате со некого.

Ако пишувате зборови

Се движете во правилната насока кон успехот.


Напишани зборови

Ќе најдете начин да ги решите вашите проблеми.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.