Ако сте заљубени | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заљубен
Соновник

Заљубен

Ако сте заљубени

Ќе се разочарате не само на личен, туку и на професионален план.

Ако некој друг е заљубен

Ви претстојат тајни авантури кои ќе ви донесат големо задоволство.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.