Зајдисонце | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Зајдисонце
Соновник

Зајдисонце
= залез

Ќе доживеете неуспех на професионален план.

Многу црвен залез

Ќе го промените местото на живеење.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2541 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.