Заштитување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заштитување
Соновник

Заштитување

Ако заштитувате некого

Некој без причина ќе упати навреди на ваша адреса.

Ако вас ве заштитуваат

Ќе бидете понижувани.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11071 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.