Затемнување на сонцето | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Затемнување на сонцето
Соновник

Затемнување на сонцето
= помрачување на сонцето

Ќе станете мета на кражба или ќе се разболите

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.