Затвор | Соновник
Соновник

Затвор

Ви претстои непријатен настан со ваша блиска личност.

Ако сте во затвор

Ќе имате многу среќа во претстојниот период.

Ако ваш близок е во затвор

Наредниот период ќе биде особено мирен и спокоен за вашето семејство.

Ако ве пуштаат од затвор

Ќе настапат позитивни промени во вашиот дом.

Ако бегате од затвор

Ќе бидете тажни поради некој ваш проблем.

Ако некој друг бега од затвор

Ќе имате сигурна работа.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.