Засолниште | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Засолниште
Соновник

Засолниште

Ако сте во засолниште

Ќе бидете заштитувани од ваша блиска личност.

Ако барате засолниште

Во тешка ситуација ќе добиете помош.

Ако живеете во засолниште

Ќе се срамите од вашето однесување.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.