Заслуга | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заслуга
Соновник

Заслуга

Ако имате заслуги за нешто

Ќе остварите средба со стари пријатели кои не сте ги виделе долго време.

Ако некој друг има заслуги

Ви претстои веселба.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10828 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.