Заседание | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заседание
Соновник

Заседание

Напразно се грижите. Наскоро ќе го пронајдете вистинското решение за вашите проблеми.

Ако учествувате во заседание

Ќе се разочарате од вашите колеги.

Ако прекинете некое заседание

Ќе имате монотона работа.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.