Зараза | Соновник
Соновник

Зараза

Ве демне опасна болест.

Ако сте заразени

Внимавајте! Некој ќе ви го преземе работното место.

Ако некој друг е заразен

Ќе постигнете успех ако се занимавате со трговија.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11071 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.