Заработка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заработка
Соновник

Заработка

Ако заработите пари

Ќе имате многу непредвидени трошоци кои краткорочно ќе ви ја влошат финансиската состојба.

Ако заработите пари на нечесен начин

Ќе морате да трпите навреди.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11071 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.