Запршка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Запршка
Соновник

Запршка

Ви претстојат големи грижи.

Ако правите запршка

Ви претстојат семејни проблеми.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.