Запалка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Запалка
Соновник

Запалка

Ќе бидете изложени на голем ризик.

Ако изгубите запалка

Ќе ви недостига мотивација на работното место.

Ако запалите нешто со запалка

Ќе станете зависни од коцкање.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11068 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.