Замрзнување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Замрзнување
Соновник

Замрзнување

Ако замрзнувате

Ќе добиете пари.

Ако некој друг замрзнува

Ви претстои подобрување на здравствената состојба.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11057 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.