Замок | Соновник
Соновник

Замок

Ќе ја пронајдете вашата среќа.

Ако живеете во замок

Многу луѓе ќе ви завидуваат.


Изоставен замок

Ќе ја откриете нечесноста на ваш пријател.

Разрушен замок

Некој политички настан ќе влијае многу лошо на вас.

Отворен замок

Ќе се впуштите во непромислена авантура и подоцна ќе жалите за тоа.

Голем замок

Ќе ве следи среќа во работата.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11072 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.