Заминување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заминување
Соновник

Заминување

Ако заминувате некаде

Ќе најдете начин да се спасите од непријатностите.

Ако некој друг си заминува

Ќе чуете добри вести од далеку.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?