Замавнување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Замавнување
Соновник

Замавнување

Ако замавнувате

Ќе се плашите од вашата силна конкуренција.

Ако некој друг замавнува

Некој ќе се обиде да ви попречи во постигнувањето на вашата цел.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3802 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.