Замавнување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Замавнување
Соновник

Замавнување

Ако замавнувате

Ќе се плашите од вашата силна конкуренција.

Ако некој друг замавнува

Некој ќе се обиде да ви попречи во постигнувањето на вашата цел.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18291 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?