Ако вие сте заложник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заложник
Соновник

Заложник

Ве очекува важен разговор во четири очи.

Ако вие сте заложник

Ќе се соочите со проблеми поврзани со вашето наследство.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.