Заложник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заложник
Соновник

Заложник

Ве очекува важен разговор во четири очи.

Ако вие сте заложник

Ќе се соочите со проблеми поврзани со вашето наследство.

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3518 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.