Ако некој друг заклучува врата | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заклучување
Соновник

Заклучување

Ако заклучувате врата

Ќе пропуштите добра можност за напредок во кариерата.

Ако некој друг заклучува врата

Внимавајте! Некој колега ќе се обиде да ви го преземе работното место.

Ако вас ве заклучат

Ви претстои опасна авантура.

Ако некој друг е заклучен

Внимателно ислушајте ги сите совети пред да донесете решение.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10828 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.