Закачалка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Закачалка
Соновник

Закачалка

Очекувајте непријатни гости.

Ако закачувате алишта на закачалка

Ќе ви дојдат непожелни гости и ќе останат кај вас подолго време.

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3518 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.