Ако некој ви се заканува | Соновник
Соновник

Закана

Ако некој ви се заканува

Ќе се соочите со административни проблеми.

Ако му се заканувате на некого

Вашиот труд ќе биде залуден.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.