Задоцнување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Задоцнување
Соновник

Задоцнување

Ако задоцните некаде

Успешно ќе избегнете некоја непријатна ситуација.

Ако некој друг задоцни

Нема да имате голема корист од работата.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18329 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?