Задоволство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Задоволство
Соновник

Задоволство

Ако работите нешто со задоволство

Ќе напредувате на работното место.

Ако се оддадете на задоволства

Треба да бидете поштедливи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18220 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?