Ако го видите или покажувате сопствениот задник | Соновник
Соновник

Задник

Ќе бидете посрамотени.

Ако го видите или покажувате сопствениот задник

Вашата чест ќе биде нарушена или ќе направите нешто од кое ќе се срамите.


Женски задник

Загуба.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.