Задник | Соновник
Соновник

Задник

Ќе бидете посрамотени.

Ако го видите или покажувате сопствениот задник

Вашата чест ќе биде нарушена или ќе направите нешто од кое ќе се срамите.


Женски задник

Загуба.

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3518 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.