Ако барате нешто кое сте го загубиле | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Загубен
Соновник

Загубен

Ако се загубите

Ќе направите добро дело и ќе се чувствувате задоволни поради тоа.

Ако некој друг се загуби

Ќе се соочите со проблеми од финансиски карактер.

Ако барате нешто кое сте го загубиле

Ќе се разочарате од вашиот партнер.

Ако пронајдете нешто кое сте го загубиле

Предзнак за радост.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10826 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.