Ако заградувате нешто | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заградување
Соновник

Заградување

Ако заградувате нешто

Внимавајте! Ве демне опасност.

Ако некој друг заградува нешто

Ќе наидете на голема пречка.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10829 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.