Ако решавате загатка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Загатка
Соновник

Загатка

Ако решавате загатка

Ќе бидете ставени на тест.

Ако успешно решите загатка

Ви претстои брз напредок на деловен план.

Ако не успеете да решите загатка

Нема да напредувате во вашата кариера.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.