Ако ставате винт | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Завртка
Соновник

Завртка
= винт

Треба повеќе да внимавате во вашата работа затоа што може да направите грешка која ќе има големи последици.

Ако купувате винт

Треба да научите да бидете потврди во вашите ставови.

Ако ставате винт

Ќе добиете трајна работа.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10826 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.