Завртка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Завртка
Соновник

Завртка
= винт

Треба повеќе да внимавате во вашата работа затоа што може да направите грешка која ќе има големи последици.

Ако купувате винт

Треба да научите да бидете потврди во вашите ставови.

Ако ставате винт

Ќе добиете трајна работа.

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3518 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.