Театарска завеса | Соновник
Соновник

Завеса

Вашата љубопитност нема да биде задоволена.

Ако поставувате завеса

Ќе ви биде доверена тајна која треба да ја чувате.


Театарска завеса

Претстојниот период е особено поволен за да се доверите некому.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10828 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.