Завеса | Соновник
Соновник

Завеса

Вашата љубопитност нема да биде задоволена.

Ако поставувате завеса

Ќе ви биде доверена тајна која треба да ја чувате.


Театарска завеса

Претстојниот период е особено поволен за да се доверите некому.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2543 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.