Ако некој друг заборави нешто | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заборавање
Соновник

Заборавање

Ако заборавите нешто

Ќе ја пропуштите шансата за подобра кариера.

Ако некој друг заборави нешто

Ќе се разочарате од некоја личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?