Ако заборавите нешто | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заборавање
Соновник

Заборавање

Ако заборавите нешто

Ќе ја пропуштите шансата за подобра кариера.

Ако некој друг заборави нешто

Ќе се разочарате од некоја личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.