Заборавање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заборавање
Соновник

Заборавање

Ако заборавите нешто

Ќе ја пропуштите шансата за подобра кариера.

Ако некој друг заборави нешто

Ќе се разочарате од некоја личност.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3794 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.