Заболекар | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Заболекар
Соновник

Заболекар

Во претстојниот период ќе ви биде потребна поддршката на близок пријател.

Ако вие сте заболекар

Некој ќе ви побара пари.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?