Забоболка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Забоболка
Соновник

Забоболка

Ако имате забоболка

Некој сака да земе дел од вашиот имот.

Ако некој друг има забоболка

Ќе бидете навредувани од страна на вашите роднини.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?