Ако пишувате или читате забелешка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Забелешка
Соновник

Забелешка

Ако забележите нешто

Внимавајте при работа со документи.

Ако пишувате или читате забелешка

Вашиот шеф ќе побара од вас да бидете поконцентрирани и да си ја сфатите работата посериозно.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.